اخبار

برنامه‌نویس کاردانو قصد دارد تا حراج‌های کریپتو را با Mlabs متحول کند

Mlabs و Input Output قرار است پیاده سازی مرجع حراج مبتنی بر پروتکل Hydra Head را توسعه دهند.

سازمان توسعه کاردانو اینپوت اوتپوت (IOG) و MLabs نیروهای خود را برای کار بر روی حراج‌های رمزنگاری بسیار پیشرفته با استفاده از پروتکل Hydra Head متحد کرده‌اند. هدف این مشارکت ایجاد مرجعی برای انجام حراج دارایی های دیجیتال در پلتفرم بلاک چین کاردانو از طریق قابلیت های قرارداد هوشمند است.

این همکاری به دنبال اطمینان از این است که شرکت کنندگان در اکوسیستم کاردانو یک راه کارآمد و مطمئن برای حراج دارایی های دیجیتال در زنجیره خواهند داشت.

پروتکل Hydra Head برای راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری در کاردانو کار می‌کند، که شامل قراردادهای هوشمند و همچنین کد نرم‌افزاری است که هر تعداد شرکت‌کننده را قادر می‌سازد تا کانال‌های حالت ایزومورفیک (به نام Hydra Heads) را بین خود تنظیم کنند.

پیاده‌سازی مرجع جدید دارای طرح‌های حراج کوپن واگذار شده است که به شرکت‌کنندگان در اکوسیستم کاردانو این امکان را می‌دهد تا از انواع موارد استفاده آن هنگام میزبانی حراج‌های رمزنگاری خود در یک شبکه خصوصی Hydra Head استفاده کنند.

به منظور گسترش بیشتر قابلیت‌های آنچه که این پیاده‌سازی مرجع قادر به تولید آن است، شرکت‌ها قصد دارند از حراج‌های سری تک سر، حراج‌های نگهبانی واگذار شده، حراج‌های کوپن یا نسخه‌های پیچیده‌تر مانند حراج‌های طرح‌واره‌ای ستاره‌دار یا صورت فلکی استفاده کنند.

اجرای اقدامات از طریق کانال های Hydra در مقایسه با زنجیره لایه 1، تراکنش بالاتر و هزینه های ارزان تر را تضمین می کند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا