اخبار

کاردانو در میان سه زنجیره برتر با بیشترین فعالیت توسعه روزانه

1146 پروژه در مراحل مختلف توسعه در بلاک چین کاردانو.

طبق داده های GitHub ، کاردانو از نظر فعالیت های توسعه روزانه در بین سه زنجیره برتر قرار دارد.

گزارش‌های بروزرسانی کاردانو ، یک حساب توییتر که وظیفه ارائه به‌روزرسانی‌های بلادرنگ در مورد نسخه‌های کاردانو و گزارش‌های توسعه روزانه را دارد، این موضوع را تأیید می‌کند.

روز دوشنبه، 555 commit در 64 مخزن GitHub توسط 110 نویسنده ارسال شد. 923,792 مورد اضافه و 258,667 حذف وجود دارد. جاوا اسکریپت SDK برای تعامل با کاردانو، که گزینه‌های مدیریت کلیدهای مختلف و پشتیبانی از کیف پول‌های سخت‌افزاری محبوب را فراهم می‌کند، 53 commit را دید.

مارلو-کاردانو، اجرای مارلو برای بلاک چین کاردانو که بر روی پلوتوس ساخته شده است، همچنین شاهد 53 تعهد بود. مارلو به قراردادهای هوشمند مالی در کاردانو اشاره می کند.

گره کاردانو 31 commit را مشاهده کرد. همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، نسخه نود کاردانو، 1.35.4، اخیرا منتشر شده است و با مهاجرت SPOها به آن همچنان مورد توجه قرار می گیرد.

هیدرا، محلول مقیاس‌بندی لایه 2 در کاردانو، 28 commit دریافت کرد. طبق آخرین گزارش هفتگی IOG، هیدرا به‌روزرسانی‌های تازه‌ای را در نسخه پیش از انتشار جدید، «هیدرا 0.8.1» دریافت کرد.

ساخت 1146 پروژه در کاردانو

طبق آخرین آمار ارائه شده توسط IOG ، تقریبا 1146 پروژه در مراحل مختلف توسعه در بلاک چین کاردانو هستند.

تاکنون 106 پروژه راه اندازی شده است. بر اساس داده‌های pool.pm، تعداد اسکریپت‌های پلوتوس 3759 است، در حالی که توکن‌های بومی از مرز 7 میلیون فراتر رفته و در حال حاضر 7089828 است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا