اخبار

بیتمکس به بایننس و سایر صرافی‌ها می‌پیوندد، Luna با کاهش قیمت به 0 دلار از صرافی ها حذف میشود

بیتمکس به مجموعه ای از صرافی ها در روند حذف لونا از فهرست ملحق شده است، البته پس از اینکه توکن بیش از این کاهش پیدا کرد.

یکی از پیشروترین صرافی‌های مشتقات ارزهای دیجیتال در جهان، بیتمکس، حذف Luna را اعلام کرد که بیشترین حجم را برای دارایی‌های دیجیتال روی پلتفرم ایجاد کرد.

صرافی چند ساعت پس از پست بایننس در مورد حذف مشتقات از پلتفرم این خبر را اعلام کرد. یک سری از خروج از فهرست با عملکرد ویرانگر Luna در بازار دنبال شد: دارایی حدود 99.88٪ از ارزش خود را در عرض چند روز از دست داد.

منبع: توییتر

چنین افت سریعی در ترا Luna توسط UST de-peg ایجاد شد. به دلیل جهش گسترده در تعداد سفارشات فروش UST و کمبود نقدینگی خروج، استیبل کوین به آرامی ارتباط خود را با دلار آمریکا از دست داد و در مقطعی به 0.22 دلار کاهش یافت.

با وجود داشتن میلیاردها بیت کوین به عنوان وثیقه برای پشتیبان گیری از UST، بنیاد لونا حتی پس از خالی کردن کامل کیف پول موفق به انجام این کار نشد. در واقع، این بنیاد فشار بیشتری را بر روی بیت کوین ایجاد کرده است که باعث کاهش قیمت آن به 26000 دلار شده است.

BitMEX هنوز یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تجارت ارزهای دیجیتال در جهان است، علی‌رغم تعدادی از رسوایی‌های مرتبط با آن در دوران بازار ارزهای دیجیتال 2017-2018. در 24 ساعت گذشته، صرافی 2.5 میلیارد دلار حجم معاملات را گزارش کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا