اخبار

بیت کوین این روند آشنا را سیگنال می دهد که نمونه بازارهای خرسی است

بیت کوین این گرایش شناخته شده بازار نزولی را نشان می دهد.

پلتفرم تجزیه و تحلیل وان چین IntoTheBlock به روندی آشنا اشاره می کند که در بیشتر بازارهای نزولی با بیت کوین معمول است – سرمایه گذاران با افق های بلندمدت دارایی های خود را در طول بازارهای نزولی افزایش می دهند.

بر اساس نمودار ارائه شده همراه با توییت، درصد بیت کوین متعلق به آدرس هایی که برای یک سال یا بیشتر نگهداری می شدند، در بازارهای نزولی قبلی افزایش یافته است و به نظر می رسد این تمایل در حال تکرار است.

با توجه به ترکیب دارندگان IntoTheBlock بر اساس زمان نگهداری، 61 درصد از دارندگان بیت کوین بیش از یک سال، 33 درصد برای یک سال و 7 درصد کمتر از یک ماه روی سکه های خود نگه داشته اند. تعداد بیشتری از دارندگان بیت کوین که دارندگان میان مدت و بلندمدت هستند ممکن است نشان دهد که بیت کوین ممکن است شاهد فشار خرید از سوی این طبقه بوده باشد.

اقدام قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال

آخرین صعود بیت کوین به 32,375 دلار در 31 می زودگذر بود، زیرا ارزش آن در چند روز اول ژوئن به زیر 30,000 دلار سقوط کرد. اکثر آلتکوین ها در مسیر صعود بیت کوین را دنبال کردند. اکثر آنها در حال حاضر در قرمز هستند و ارزش خود را از دست می دهند.

در زمان انتشار، بیت کوین ، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، با قیمت 29659 دلار معامله می شد که تقریباً 1 درصد کاهش نسبت به 24 ساعت گذشته داشته است. اتر با کاهش 3.11 درصدی در مدت مشابه به 1752 دلار دست یافت. اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ دیگر با اتریوم در حال سقوط هستند و ضررهایی بین 3 تا 8 درصد ثبت می کنند. سرمایه‌گذاران به اجتناب از دارایی‌های پرریسک‌تر ادامه دادند، که به دلیل افزایش نگرانی‌های تورمی و رکودی از ابتدای سال جاری، منجر به ایجاد شرایط متلاطم معاملاتی شد. با این حال، تعداد کمی از دارایی‌ها، مانند استلار (XLM) و بیت‌کوین SV (BSV)، کمی بالاتر بودند و در بازار سبز معامله می‌شدند.

تسلط بیت کوین، که به سهم بازار بیت کوین در کل بازار ارزهای دیجیتال اشاره دارد، اندکی به 46.3 درصد افزایش یافت، در حالی که اتریوم 17.5 درصد بود. ارزش بازار کریپتوها در زمان انتشار با اندکی 1.90 درصد کاهش به رکورد 1.22 تریلیون دلار رسید.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا