اخبار

بایننس به طور فعال برای مجوزها در آلمان درخواست می دهد

یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال به دنبال گسترش در آلمان است. بایننس در تلاش برای تسخیر سرزمین های جدید و گسترش حضور خود در حوزه های قضایی جدید عقب نشینی نمی کند.

در جشنواره بازاریابی آنلاین Rockstars (OMR) که در حال حاضر در آلمان برگزار می شود، چانگ پنگ ژائو، رئیس بایننس، از روی صحنه گفت که او به طور فعال با تنظیم کننده های آلمانی ارتباط برقرار می کند. علاوه بر این، بایننس به طور فعال کارکنان انطباق را استخدام می کند و برای مجوزها در آلمان درخواست می دهد.

این حرکت علاوه بر این که در ابتدای ماه مه، بایننس با موفقیت ثبت نام در فرانسه را پشت سر گذاشت و ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال تمام عیار این کشور شد، بسیار مرتبط خواهد بود.

به نظر می‌رسد این زمان واقعاً عالی برای ادغام در چارچوب قانونی مالی آلمان است، زیرا این کشور اکنون در خط مقدم پذیرش کریپتو قرار دارد و در آخرین رتبه‌بندی جهانی رمزنگاری کوین‌کوب، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این، وزارت دارایی فدرال آلمان اولین راهنمای مالیاتی ارزهای دیجیتال را صادر کرد و پیش از این، Commerzbank، یکی از بزرگترین و تا حدی بانک های دولتی در این کشور، درخواست مجوز برای خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال داده است.

البته همه از ورود تدریجی رمزارز به زندگی آلمانی ها آنقدر مشتاق نیستند، اما بردار حرکت کشور در آن به وضوح قابل مشاهده است.

طرح شروع به کار می کند

با خواندن تمام این اخبار اخیر در مورد گسترش بایننس، می توان اظهارات CZ را در تابستان 2021 به یاد آورد.

این غول رمزارز سپس گفت که بایننس با گسترش آن با تنظیم‌کننده‌های جهانی همکاری خواهد کرد، زیرا هدف این شرکت این است که فقط در چارچوب‌های قانونی کار کند و در همه جا مجوز داشته باشد و دفاتر مرکزی منطقه‌ای متعددی در سراسر جهان ایجاد شود.

در سال 2022، گسترش ارزهای رمزنگاری شده چرخش جدیدی به خود گرفته است و همه می‌خواهند قطعه بزرگ‌تری را از بین ببرند – چه خرید سهام در استارت‌آپ‌های محبوب، چه رشد گسترده همانطور که در بالا توضیح داده شد یا توسعه فشرده پروژه‌های موجود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید