اخبار

تاریخ راه اندازی شبکه اصلی بیبی دوج سواپ در 21 سپتامبر اعلام می شود

تیم بیبی دوج قصد دارد اطلاعات انتشار شبکه اصلی را اعلام کند.

طبق یک توییت اخیر از بیبی دوج ، این تیم قصد دارد تاریخ انتشار شبکه اصلی بیبی دوج سواپ را فردا، 21 سپتامبر، اعلام کند.

پروتکل بیبی دوج سواپ در حال راه اندازی در شبکه اصلی است

در اوایل سال جاری، در اواسط آگوست، تیم شبکه آزمایشی سواپ را در زنجیره BNB راه‌اندازی کرد که توسط بیگ اینکام پوشش داده شد . انتظار می‌رود پروتکل سواپ جدید به کاربران اجازه دهد تا مبادله توکن‌ها، بازده و استیک را انجام دهند. راه اندازی این صرافی غیرمتمرکز در اواسط فروردین ماه اعلام شد.

یکی از محبوب ترین میم کوین ها، بیبی دوج در اول ژوئن 2021، اندکی پس از آن که بیت کوین و دوج کوین به بالاترین سطح خود یعنی 63,503 دلار در 13 آوریل برای بیت کوین و 0.7376 دلار برای دوج در 8 می، در تاریخ 1 ژوئن 2021 راه اندازی شد. همراه با شیبا اینو و بیبی دوج.

در اول جولای، ایلان ماسک، بزرگترین و تاثیرگذارترین حامی دوج کوین، در توییت خود به بیبی دوج اشاره کرد. حساب کاربری بیبی دوج به آن پاسخ داد: “ما تو را دوست داریم، ایلان”.

بیبی دوج به عنوان پرکاربردترین قرارداد هوشمند ظاهر می شود

امروز، ردیاب رمزنگاری زنجیره‌ای WhaleStats BSC به اشتراک گذاشت که میم کوین بیبی دوج در فهرست پرکاربردترین قراردادهای هوشمند قرار گرفته است و اکنون رتبه پنجم را دارد. طی 24 ساعت گذشته میزان استفاده از این قرارداد هوشمند 21.78 درصد کاهش داشته است. در حال حاضر، این معیار 1.16 درصد است.

تعداد دارنده این ارز دیجیتال میم در حال حاضر 1617267 است. طبق داده CoinMarketCap، این سکه در حال حاضر با قیمت 0.000000001086 دلار تغییر می کند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا