درباره ما

وبسایت کسب و کار بیگ اینکام

وبسایت کسب و کار بیگ اینکام از بهمن زمستان سال 1398 با حداقل بودجه لازم فعالیت خود را در عرصه اینترنت و دنیای مجازی شروع کرده است. اینجانب علیرضا خوش اقبال موسس و مدیر وب‌سایت بیگ اینکام می‌باشم و در حال حاضر در ایران،تهران ساکن هستم.

هدف و رسالت ما

هدف ما از ایجاد وب‌سایت بیگ اینکام که با ایجاد محتواهای آموزشی در زمینه های مختلف در کسب و کار بتوانیم اطلاعات مهمی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.زیرا در این زمینه نبود اطلاعات کافی و دانش این فضا را آلوده و باعث شده است افراد سوءاستفاده گر و کلاه بردار از دیگران نهایت سوءاستفاده را ببرند.

بیگ اینکام این افتخار را دارد که با بیش از ده ها طرح و ایده نو پیشتاز در عرصه فعالیت های بین‌المللی (ارزهای دیجیتال) باشد و از طرفی یک محیط ایمن و قابل اعتماد را برای کاربر ایجاد کند

از امروز امیدوارم بتوانم با همراهی شما عزیزان، در این راه کمک زیادی به هموطنانم کنم و امیدوارم چراغی برای جوانان که در زمینه کسب و کار و موفقیت در زندگی و کارآفرینی،درآمد در زندگی‌شان هستند باشم.
نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت یا نفی کرد که آینده کشورها به این صنعت گره خورده است؛ از این رو نیاز است خودمان را برای آینده آماده کنیم.

فعالیت ما

وب‌سایت بیگ اینکام به آدرس big-income.com مرجع آموزشی تحلیل و خبری در حوزه کسب و کار،درآمد زایی به روش های مختلف از جمله ارزهای رمزنگاری (ارز دیجیتال) می باشد.

سلب مسئولیت

توجه داشته باشید که مقالات وب سایت جنبه‌ی اطلاع رسانی، معرفی و آموزش دارند و هیچ وقت بدون پرس و جو و تحقیق کامل، و تنها با اتکا به مقالات سایت وارد هیچگونه حرفه‌کاری و سرمایه‌گذاری نشوید

دکمه بازگشت به بالا