سایت های اسکم (کلاهبردار)

Monarch Capital کسب درآمد روزانه 3 درصد با برداشت خودکار

سرمایه مونارک Monarch Capital پروژه ای با پرداختهای پایان باز و برداشت خودکار از سود است. این پلتفرم شرایط سرمایه گذاری پویایی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند که برای کاربران جذاب به نظر می رسد و می تواند تأثیر خوبی بر قدرت پرداختی پلتفرم داشته باشد. در بررسی دقیق ، تمام جزئیات این دارایی را بیشتر بخوانید.

برداشت سود: خودکار ، سود مستقیم به کیف پول می رود. برای دریافت پرداخت خودکار ، فراموش نکنید که کیف پول خود را در تنظیمات نمایه خود وارد کنید.

وضعیت: اسکم (کلاهبرداری)

monarch.capital

اطلاعات مربوط به monarch capital

پروژه Monarch Capital در 5 نوامبر سال 2020 راه اندازی شد. این یک پروژه بسیار سودآور است که فرصتی را برای سرمایه گذاری در دلار و ارز رمزنگاری شده برای مدتی نامحدود فراهم می کند. چنین شرایطی به ویژه در میان سرمایه گذاران محبوب است ، زیرا ، در صورت موفقیت آمیز کارکردن سایت ، فرصتی برای دستیابی به یک منبع پایدار درآمد با چشم انداز بلند مدت وجود دارد. همچنین به جذابیت سرمایه monarch.cally اضافه می کند که به محض جمع شدن مبلغ موجود برای حداقل برداشت در موجودی ، به طور خودکار سود را به کیف پول سرمایه گذاران می پردازد.

این بسیار راحت است ، زیرا سود کاملاً منفعل خواهد بود: برای سرمایه گذاری سپرده کافی است و شرکت کننده برای ایجاد درخواست های برداشت حتی نیازی به مراجعه به سایت سیستم عامل ندارد.

Monarch Capital یک شرکت سرمایه گذاری مدرن در یک مجموعه سرمایه گذاری متنوع سرمایه گذاری می کند. از اطلاعات موجود در سایت به این نتیجه می رسد که از جمله زمینه های اصلی کار این پلت فرم سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزنگاری شده ، فلزات گرانبها و روغن است. با توجه به اینکه این بازارها دارای درجات مختلفی از ریسک هستند ، شرکت موفق می شود تا آنجا که ممکن است سرمایه گذاری های خود را متنوع کرده و درآمد پایدار دریافت کند.

اجرای فنی صندوق در سطح بالایی است ، بدیهی است که برگزار کنندگان پروژه از منابع مادی قابل توجهی برای ایجاد آن استفاده کرده اند. بنابراین ، کار این پلتفرم با یک اسکریپت منحصر به فرد خود نوشته تضمین می شود ، دارای یک گواهینامه رمزگذاری داده با تأیید قابلیت اطمینان شرکت گسترده از GeoTrust EV RSA ، دامنه ای به مدت دو سال و طراحی منحصر به فرد است. سایت monarch.capital به زبان انگلیسی ارائه شده است ، حساب شخصی وی راحت و کاربردی است ، بنابراین کاربران با تجربه متفاوت مشارکت در پروژه های بسیار سودآور مشکلی در تسلط بر سیستم عامل نخواهند داشت.

شرایط سرمایه گذاری در Monarch Capital

به سرمایه گذاران یک طرح تعرفه ای واحد با سود تعهدی روزانه پیشنهاد می شود. Monarch Capital در روزهای هفته عملکرد شناور 3-5٪ را پرداخت خواهد کرد ، در آخر هفته ها این درصد به 1٪ کاهش می یابد. سپرده برای مدت نامعلومی سرمایه گذاری خواهد شد و با چنین درصد بالایی از سودآوری کاربران سود خوبی کسب خواهند کرد.

پلن: 3٪ – 5٪ روزانه برای روزهای هفته و 1٪ روزانه برای تعطیلات آخر هفته برای همیشه.

ویژگی های سایت

 •  سپرده جایزه 0.005 BTC برای هر بلافاصله پس از ثبت نام!
 •  سودآوری: 3-5٪ در روزهای هفته ، 1٪ در آخر هفته.
 •  دوره سرمایه گذاری: پایان باز
 •  محدودیت در میزان واریز: از 50 دلار ، 0.005BTC ، 0.15 ETH ، 50 USDT.
 •  حداقل برداشت: 10 دلار ، 0.001BTC ، 0.025 ETH ، 10 USDT.
 •  سیستم های پرداخت: PerfectMoney ،  Payeer ، Bitcoin ، Ethereum ، Tether.
 •  برداشت ودیعه: ارائه نشده است.
 •  برداشت سود: خودکار ، سود مستقیم به کیف پول می رود. برای دریافت پرداخت خودکار ، فراموش نکنید که کیف پول خود را در تنظیمات نمایه خود وارد کنید.

برنامه های وابسته

سرمایه Monarch Capital دو نوع برنامه وابسته دارد: برای کاربران و شرکای VIP. در حالت اول ، می توان از سپرده های شرکای مستقیم 12٪ از مبلغ ، یک درصد ثابت پاداش دریافت کرد. با دریافت وضعیت VIP ، نه تنها درصد افزایش می یابد ، بلکه سطوح اضافی عمق نیز باز می شود: – 20٪ -3٪ -1٪. برای دریافت پاداش استاندارد ، در حالی که برای دریافت سود بیشتر باید 500 دلار یا بیشتر سپرده گذاری کنید.

ثبت نام در سایت monarch capital

هر کاربری می تواند یک حساب کاربری در سایت ایجاد کند ، کاملاً رایگان است و وقت زیادی از شما نخواهد گرفت. ابتدا باید به صفحه اصلی بروید ، جایی که باید از دکمه «Join now» استفاده کنید.

یک فرم ثبت نام کوتاه ظاهر می شود ، در آن شما باید ورود ، آدرس ایمیل و رمز ورود خود را مشخص کنید. برای تکمیل ثبت نام بر روی دکمه «Create Account» در زیر کلیک کنید و بنابراین تأیید کنید که قوانین پروژه را خوانده و با آن موافق هستید.

سپرده گذاری در سایت

یک انتقال خودکار به حساب شخصی شما در monarch capital وجود دارد ، جایی که شما باید از بخش «Create deposit» برای سپرده گذاری استفاده کنید. در طول ایجاد یک برنامه ، شما باید یک سیستم پرداخت را انتخاب کنید ، مقدار سرمایه گذاری را نشان دهید و روی دکمه “Create deposit” کلیک کنید. پس از آن ، به روش انتخاب شده پرداخت کنید و سرمایه گذاری شما کار خود را آغاز می کند.

برداشت از حساب

توجه: به محض ثبت نام در سایت ، به شما توصیه می کنیم که به قسمت تنظیمات بروید و مشخصات خود را در سیستم های پرداخت مشخص کنید. لازم است تا پروژه در آینده به کیف پول مشخص شده شما سود پرداخت کند. از آنجا که Monarch Capital دارای پرداخت های خودکار است ، نیازی به ایجاد درخواست برداشت ندارید: به محض اینکه مبلغ موجود برای برداشت در مانده حساب شما ظاهر شود ، به طور خودکار به کیف پول شما ارسال می شود.

پنل کاربری Monarch Capital

Dashboard: میز کاربری شما.
Create Deposit: سپرده گذاری در سایت.
My Deposit: سپرده گذاری های شما در سایت.
Withdraw Fund: تاریخچه برداشت ها توسط سایت.
Affiliate Program: برنامه های وابسته.
Promotional: ابزار تبلیغاتی.
Transaction History: تاریخچه معاملات.
Account Setting: تنظیمات حساب کاربری.

یادآوری مختصر که باید در این سایت و همه سایت ها رعایت شود…

سرمایه گذاری همیشه ریسک خاص خود را دارد. همیشه یادآوری و درک این مسئله بسیار مهم است. شرکت فوق Monarch Capital نیز از این قاعده مستثنی نیست ، بنابراین یادآوری قوانین اصلی سرمایه گذاری اضافی نخواهد بود:

 • وجه نقد خود را متنوع کنید. به زبان ساده ، کل مبلغ را در یک پروژه سرمایه گذاری نکنید.
 • هرچه درصد بازده بیشتر باشد ، خطرات نیز بیشتر خواهد بود. فراموش نکنید که بلافاصله پس از اقلام تعهدی ، بودجه را از پروژه برداشت کنید.
 • قبل از سرمایه گذاری وضعیت پروژه را بررسی کنید.
 • پول وام گرفته شده و قرض را سرمایه گذاری نکنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

35 دیدگاه

  1. سلام
   بله خود کاره . فقط باید آدرس کیف پول رو در قسمت مربوطه وارد کنین. دیگه برای برداشت کاری لازم نیست انجام بدین

 1. اصل پول قابل برداشت نیست ؟
  اینجور که شما نوشته اید نامعلوم یعنی هر وقت دلشون خواست اصل پول رو میدن

  1. سلام با فعال کردن پلن سود به صورت روزانه حساب میشه و برای همیشه تا وقتی که کار کنن سوددهی محسوب میشه

 2. تا الان خیلی خوب بوده امیدوارم همینجوری حالا حالاها ادامه بده

 3. سلام امروز ساعت 2:30 بمن پیغام داد که سود بحسابت واریز شد و کد پیگیری داد اما پول هنوز واریز نشده و اون کد پیگیری هم نا معتبره من باید چیکار کنم ؟

  1. سلام
   اگر به حداقل برداشت رسیدین و واریز نکردش باید به پشتیبانیش پیغام بدین و موضوع رو اطلاع بدین.

 4. سلام اولین سود واریز شد تقریبا فقط 9 ساعت طول کشید این مدت زمان نرماله ؟

  1. سلام
   تاخیر مشکلی نداره. چون اگر قصد ندادن داشته باشن کلا تاخیرم در دادن لحاظ نمیکنن.

 5. سلام
  میشه دراین سایت بیتکوین سرمایه گذاری کردی و ارز دیگه ای برداشت کرد؟اگه میشه کارمزدش از برداشت خود بیتکوین بیشتر میشه؟مثلا لایتکوین برداشت کنی.

  1. سلام
   خیر نمیشه و هر ارزی که سرمایه گذاری شده امکان برداشتش هست.

 6. متاسفانه من مقداری تتر واریز کردم دود شد رفت رو هوا ایمیلم زدم جواب ندادن

  1. سلام و درود
   سایت مشکلی نداره. اگر هم بخواد نده بعد از واریز بهتون پرداخت نمیکنه نهایتش. سیستم اتوماتیک هست و به این شکل نیست که برای یکی رو قبول کنه و برای یکی رو نکنه. منتظر جوابشون باشین.

   1. الان حدود 24 ساعت گذشته ولی نه به پنل کاربریم اضافه شده نه به ایمیل جواب میدن

  1. بله شما ارسال کردین ولی اگر به درستی ارسال کرده باشین پلنتون فعال میشه. چون سیستم دریافتیه Monarch Capital کاملا اتوماتیک هستش و به صورت دستی نیست که بخواد برای یک نفر دریافت بشه و برای یک نفر نشه. مجددا ایمیل ارسال کنین بهشون. از بخش Contacts خود سایت ارسال کنین.

 7. باز آدرس ولتشون چک‌ کردن با ارسال من درست بوده
  هم ایمیل هم contacts ارسال کردم ولی هنوز درست نشده
  چتشون غیر فعال

  1. داداش نظراتو میخوندم. شما به مشکل خوردی میگی کلاهبردار؟ من همین امروز برداشتم انجام شد.. آنلاین همینه و بینقص نیست ممکنه شمکلی در روند پیش بیاد. من ایمیل زدم بعد از 3 روز جواب میدن صبور باش

 8. اره دادا من واریزی داشتم الان بیشتر از ۳۶ ساعت تو پنل کاربری نیومده
  ایمیل چند بار زدم جوابی ندادن و شماره تماس کلا اشتباه

 9. دادا نوش جونشون خوردن رفته ما باشیم از این‌کار نکنیم
  هیچ خبری نیست بیشتر از ۴۸ ساعت هیچی خبری نیست

  1. سلام و درود
   قطعا تمام پست ها چه منفی و چه مثبت منتشر خواهد شد. فقط به صورت خودکار نیست و باید دستی بازبینی بشه. کمی صبر داشته باشین منتشر خواهد شد.

 10. سلام من پول گذاشتم تو این سایت 100 تتر تا الانم که آخرین واریزی امشب بود 40 تترم برگشته یه موقعهایی تاخیر چند ساعته داشته ولی در نهایت واریز کرده

 11. نمیدونم بیشتر از پنج روز هنوز هیچ خبری نشده چه جوری دوستان برداشت دارن ما هنوز تو اصل سرمایه موندیم بعد جالب اومده چند تا ارز دیگه اضافه کرده

 12. دوستان توجه کنین اول ایمیل میدن که سود واریز شد. بعد از اون واریز میشه. به منم اول ایمیل داد و بعد از 4 ساعت واریز کرد.

 13. فک کنم اسکم شده، پریروز که سایتش بسته بود،،،دیروزم به من سود نداد امروزم هنوز نداده،،،یه بررسی میکنید ادمین جان لطفا

  1. سلام و درود
   این سایت یخورده مشکل ایجاد میکنه برای کاربران و پشتیبانیه ضعیفی داره. برای همینم اعلام کردین که سرمایه گذاری انجام نگیرد. اسکم نشده در حال پرداخته.

 14. سلام سود من و داده تا الان ولی دو روزه با تاخیر میاد ولی میاد.
  فک کنم بخاطر ارتقا سایت باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا