اخبار ارزهای دیجیتال

مدرسه متاورس برای کمک به شهر ژاپن برای مبارزه با غیبت فزاینده

داده های دولتی نشان می دهد که 244940 دانش آموز ژاپنی در دبیرستان های ابتدایی و راهنمایی حداقل برای 30 روز در سال مالی 2021 غیبت داشته اند.

شهر ژاپنی تودا، سایتاما، برای تشویق دانش‌آموزان – به‌ویژه آنهایی که دور از مدرسه هستند – برای شرکت در کلاس‌هایشان، یک سرویس آموزش متاورس را به کار گرفت.

سرویس تحصیلی متاورس که توسط شهر تودا انتخاب شده است به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا محوطه دانشگاه را کاوش کنند و در کلاس‌های مجازی مطالعه کنند. با این حال، رسانه محلی NHK تأیید می کند که دانش آموزان باید از مدیران مدارس مربوطه برای حضور از طریق مدرسه متاورس تأییدیه بگیرند.

داده‌های دولتی نشان داد که 244940 دانش‌آموز ژاپنی در دبیرستان‌های ابتدایی و راهنمایی حداقل برای 30 روز در سال مالی 2021 غیبت داشته‌اند. گزارش NHK علاقه دانش‌آموز کلاس پنجمی را به چت آنلاین به جای حضور در مدرسه نشان می‌دهد. در حالی که کودک بیش از دو سال است که به طور فیزیکی به مدرسه نرفته است، آنها علاقه مشترکی به ملاقات با دوستان برای انجام بازی‌های خارج از منزل، مانند تگ داشتند.

در حالی که تلاش‌های مداوم برای بهبود حضور در مدرسه همچنان یک چالش است، مقامات ژاپنی برای کمک به دانش‌آموزان برای برقراری ارتباط با افراد اطراف خود، شرط‌بندی خود را بر روی مدرسه متاورس می‌گذارند.

سوگیموری ماسایوکی، رئیس مرکز آموزشی تودا، امیدوار است شاهد رشد دانش‌آموزان متارورس و در نهایت زندگی مستقل در جامعه باشد.

شهر فوکوکا در تلاش برای تبدیل شدن به قطب وب 3 ژاپن، همکاری خود را با آزمایشگاه های آستار ژاپن اعلام کرد.

شهردار فوکوکا، سوئیچیرو تاکاشیما، آرزوهای شهر برای رهبری درایو وب 3 را تأیید کرد، همانطور که او اظهار داشت:

ما باید در چارچوب وب 3 کاری را انجام دهیم که شرکت های بزرگ در زمانی که ژاپن قوی بود برای جهان انجام دادند.

بنیانگذار شبکه Astar، سوتا واتانابه، قصد خود را برای “همکاری نزدیک با شهر فوکوکا برای جذب توسعه دهندگان و کارآفرینان بیشتر” فاش کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا