سایت های اسکم (کلاهبردار)

سایت birds money کسب درآمد روبل با بازی کردن پرندگان

سایت  birds money (بردز مانی) یا همون پرندگان است که یک سایت روسی میباشد در واقع روش کسب درآمد در آن به صورت بازی می باشد که میتوانید روبل رایگان بدست بیاورید.

 • برداشت بدون نیاز به کش پوینت.
 • بدون نیاز به زیرمجموعه.
 • کسب درآمد روبل رایگان

وضعیت: اسکم (بسته شده)

birds-money.biz

داستان بدین قرار است که شما با ثبت نام در سایت birds money ، می توانید پرنده های مختلفی را خریداری نمایید و از طریق فروش آن ها درآمد کسب کنید. ارز مخصوص این سایت سیلور (Silver ) نام دارد و سایت بلافاصله بعد از ثبت نام شما، 10 هزار سیلور به شما می دهد که تقریبا با آن می توانید چند نوع پرنده از این سایت را خریداری کنید. بعد از خرید پرنده مورد نظر که بر اساس توانایی آن در تولید کوین، قیمتش تعیین شده است، می توانید آن ها را بفروشید و کوین دریافت کنید و سپس در نهایت برای دریافت درآمد خود، سیلورها را به روبل تبدیل کنید و برداشت نمایید.

سایت birds money

سایت روسی هست توصیه می شود از مرورگر کروم استفاده نمایید و در سایت راست کلیک کرده و گزینه Translate to English را بزنید تا سایت به زبان انگلیسی ترجمه شود.

سایت برای به دست آوردن کوین های بیشتر از سوی شما 4 قسمت به نام جایزه یا پاداش روزانه دارد که بر اساس آن شما می توانید بسته به شانس خود سیلور را هر روز دریافت کنید.قسمت اول که Withdrawal Bouns نام دارد شما اجازه دارید هر 1 ساعت تا 3 ساعت جایزه دریافت کنید که بر اساس آن شما می توانید بسته به شانس خود چیزی میان 1 تا 5 سیلور را هر روز دریافت کنید. قسمت دوم که Daily Bouns نام دارد شما اجازه دارید روزی یکبار جایزه را دریافت کنید،که بر اساس آن شما می توانید بسته به شانس خود چیزی میان 10 تا 100 سیلور را هر روز دریافت کنید.

به عبارتی بین هر بار کلیک کردن در  birds money شما برای دریافت پاداش روزانه، باید 24 ساعت فاصله باشد و شما بعد از این مدت، دوباره می توانید درخواست پاداش بدهید.در قسمت دوم که Bouns 1 Hour نام دارد.شما میتوانید هر 1 ساعت بین 3 تا 20 سیلور دریافت کنید.ودر قسمت سوم که Bouns 5 minutes نام دارد شما می توانید بین 1 تا 5 سیلور دریافت کنید.

نحوه ثبت نام چگونه است؟

وارد سایت رسمی birds money شویدو طبق تصویر زیر به ترتیب فرم را پر کنید:

 1. یک نام کاربری برای خود وارد نمایید.
 2. ایمیل معتبر خود را وارد نمایید.
 3. رمز عبور برای خود انتخاب نمایید.
 4. تکرار رمز عبور.
 5. آدرس پاییر خود را وارد نمایید.
 6. قوانین سایت را بپذیرید.
 7. ربات را حل نمایید.
 8. بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک نمایید.

فعالیت در این سایت چگونه است؟

مراحل کار با سایت birds money به این صورت هست که شما باید از قسمت Buy birds شروع به خرید پرنده کنید تا برای شما سکه تولید کند.

قیمت پرنده ها در این سایت به شرح زیر است:

 • پرنده نوع 1 یا (Matilda) :  100 سیلور – تعداد کوین ها : ساعتی 7 عدد
 • پرنده نوع 2 یا (Bombs) :  1000 سیلور – تعداد کوین ها : ساعتی 72 عدد
 • پرنده نوع 3 یا (Terence) :  5000 سیلور – تعداد کوین ها : ساعتی 370 عدد
 • پرنده نوع 4 یا (Chuck) : 25000 سیلور – تعداد کوین ها : ساعتی 2000 عدد
 • پرنده نوع 5 یا (ED) : 100000 سیلور – تعداد کوین ها : ساعتی 9000 عدد

سپس هر چند ساعت برای جمع آوری سکه ها به قسمت collection coins رفته و از آن جا  Collect all را بزنید.

50 درصد سکه ها میره تو قسمت برداشت [per outpot] که میتونید به کیف پولتون منتقل کنید و 50 درصد میره تو قسمت خرید [for purchases] که باید باهاش دوباره پرنده در سایت birds money بخرید تا سکه بیشتری تولید کند.

هم چنین از قسمت MAKE BALANCE می توانید با 100 درصد پاداش سرمایه گذاری کنید و پرنده بخرید تا زودتر به درآمد خوب برسید.

زیر مجموعه در birds money

اما شما با زیرمجموعه گرفتن نیز می توانید از این سایت درآمد داشته باشید و به ازای هر ثبت نام 200 سیلور برای خرید به دست آورید.و به ازای سرمایه گذاری هر زیر مجموعه 20 درصد سود کنید.

تمام این مراحل و توضیحاتی که در رابطه با birds money داده شد با این هدف است که شما به رایگان و از طریق سرمایه ای که از سایت به دست می آورید، پرنده خریداری کنید و از فروش آنها کسب درآمد کنید. اگر شخصی بخواهد در این سایت سرمایه گذاری کند و از طریق واریز پول برای خرید پرنده ، سیلور خریداری کند، مسئولیت کامل آن با خودش است.

این سایت فقط با حساب پاییر کار می کند. و برای برداشت باید از کیف پول پاییر استفاده نمایید.چون سایت روسی است و روبل پرداخت می کند.
در این سایت هر 100 سیلور برابر 1 روبل می باشد.

چند نکته مهم

با یک آی پی با چند دستگاه مختلف زیرمجموعه نگیرید. سیستم به راحتی آی پی شما رو تشخیص می دهد و به درخواست برداشت شما ترتیب اثر داده نمی شود. و حساب شما مسدود می شود و زحماتتان به هدر می رود.

هشدار : دقت کنید هنگام ثبت نام ، آدرس کیف پول پاییر خود را درست وارد کنید و گرنه نمیشه تغییرش داد.

در سایت birds money بدون سرمایه گذاری و بدون خرید کش پوینت می توانید درآمد کسب کنید و محدودیتی برای برداشت ندارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

26 دیدگاه

 1. سلام من درحال کاربودم که یکباره همه پرنده ها و موجودیم صفر شد علتش چیه،؟

  1. سلام و درود
   مقدار سود خروجی سایت بیشتر از سرمایه گذاری داخل سایت شده.ادمین سایت کل سایت را ریست کرده و همه چی از نو شروع شده. عین روز اول.اکثر سایت های روبلی این مدلی هستند و عمر چندانی ندارند.زمانی که خروجی سایت ببیشتر از ورودی میشه ادمین سایت کل اکانت ها را ریست میکنه مثل ریست کردن گوشی و همه چی از نو شروع میشه

 2. سلام من تو این سایت سرمایه گذاری کردم تقریبا به کل پولی که سرمایه گذاری کردم رسیده الان اومدم سایتو باز کنم دیدم باز نمیشه
  مشکل از سایتشه؟

 3. سلام..ببخشید من چطور میتون وارد حسابم در سایت روسی پرندگان بشم
  قبلا لینکی ک باهاش ثبت نام کرده بودم رو داشتم ولی الان حذف شده و نمیدونم لینکش چی بوده..هرچی هم سرچ زدم وارد سایت نشد شما میتونین کمکم کنین

  1. سلام و درود
   اگر سایت birds-money .biz رو میفرمایین دیگه سایت بسته شده. ولی اگر سایت دیگه ای با آدرس دیگه ای رو میفرمایین ما معرفیش نکردیم.

 4. من الان تو این سایت هستم وکه دارم کار میکنم شما میگی بسته شده یعنی من الان الکی دارم جووون میکنم؟

  1. سلام و درود خدمت شما
   این سایتی که بسته شده با آدرس birds-money .biz هستش و احتمالا شما با یک سایتی که مشابه این آدرس هست دارین فعالیت میکنین.

 5. سلام این سایتی که معرفی کردید باز هست و من باهاش کار میکنم فقط بلد نیستم چطوری باید پول بدست آمده رو برداشت کنم

  1. سلام و درود
   این سایت بسته شده. احتمالا سایتی که شما میگین آدرس وبسایتش چیز دیگه ای هستش.

 6. سلام من باید چه جوری وارد سایت شم میشه بگید هرکاری کردم نشد باید با فیلتر شکن برم یا چیز دیگ لصفا جواب بدهید

  1. سلام و عرض ادب
   لطفا وضعیت سایت رو مشاهده کنین که ذکر شده. این سایت بسته شده.

 7. سلام . وقتی. ادرس پاییر من درست هستش . روبل زیادی هم جمع کردم .ولی وقتی از قسمت مخصوصش میخوام پول برداشت کنم با پیغام ارور مواجه میشم . که متنش بدین صورت است =Payments are available to users who, from 01/17/2021, have replenished their balance in the amount of 199.99 rubles.

  اینو ترجمه کردم به فارسی ولی حتی از فارسیشم هیچی متوجه نشدم بهشونم چند بار ایمیل زدم که مشکل از کجاست . خبری از جواب نشد

  ممنونم کمکم کنید .خیلی وقته دارم رووش زحمت میکشم

 8. سلام من تو سایت بردزمانی بیز خیلی وقت پیش ثبت نام کرده بودم الان خیلی پول توش جمع شده ولی میخوام برداشت کنم میگه 199.9 روبل پرکن و… چی کار کنم باید ؟پول بریزم یانه اصن پولمو میتونم برداشت کنم باتشکر

 9. سلام من در سایت مانی بردز بدون واریز شروع به کار کردم الان حدود بیست هزار پرنده قرمز رنگ دارم حدود 3 میلیارد نقره دارم میشه برداشت کنم

  1. روانی بالای 18 میلیارد تومن می شه سریع برداشت کن. یک کیف پول بساز. بریز داخلش تو صرافی ها آنلاین به ریال تبدیل کن.
   آموزش ساخت کیف پول و این چیزا به فارسی تو سایت ها هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا