سایت های اسکم (کلاهبردار)

سایت Hash Range استخراج ابری بیت کوین کلاهبرداری است؟

آیا سیستم عامل استخراج رمزنگاری Hash Range جعلی است یا واقعی؟ ببینید آیا HashRange.com قانونی است یا کلاهبرداری است! آیا برای استخراج بیت کوین واقعی است؟

نام وب سایت
محدوده هاش HashRange.com

نوع وب سایت
بسترهای نرم افزاری استخراج ابر بیت کوین

Hash Range جعلی است یا واقعی؟
جعلی X

چرا Hash Range جعلی است؟

HashRange.com وب سایتی است که ادعا می کند بستری برای استخراج ابری بیت کوین است. وب سایت ساخته شده ضعیف است و تقریبا هیچ اطلاعات قابل توجهی ارائه نمی دهد. تمام مطالب از وب سایت های مختلف کپی شده اند و حداقل 20 وب سایت با استفاده از همان مطالب وجود دارد. لیست کامل در انتهای مقاله آورده شده است.

مراجعه نام دامنه را نشان می دهد وب سایتی است که آن را در فوریه 2 2020. جزئیات تفصیلی ثبت مانند نام، محل و اطلاعات تماس به ثبت رسید برای حفظ حریم خصوصی پنهان شده اند. گرچه دامنه فقط در سال 2020 ثبت شده است ، اما در وب سایت Hash Range  چندین مورد وجود دارد که از سال 2018 فعال شده است. این واضح است که دروغ است.

اطلاعات hashrange.com

در وب سایت Hash Range ذکر شده است که این برنامه دارای یک برنامه ارجاع با 8 سطح است که بین 0.1٪ تا 10٪ کارمزد خرید مراجعات را پرداخت می کند. این یک نشانه قوی است که HashRange.com ممکن است یک طرح Ponzi باشد.

اطلاعات امتیاز در TrustPilot غلط ارایه شده است!

صفحه اصلی دارای یک جعبه رتبه بندی TrustPilot است که Hash Range را دارای رتبه 5/5 نشان می دهد. این به سادگی درست نیست زیرا امتیاز واقعی در 4.4 / 5 بسیار کم است و 20٪ بررسی منفی است و تقریبا اکثر نظر های مثلت فیک هستند!. برخی متن های کپی شده نیز وجود دارد که TrustPilot “معتبرترین سیستم اعتبار ارز رمزنگاری شده” است. این منطقی نیست زیرا TrustPilot به سادگی یک پلت فرم بررسی کاربر است. حتی اگر 4.4 / 5 امتیاز بدی نباشد ، ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که Hash Range در وب سایت خود رتبه بندی گمراه کننده ای را نشان می دهد.

و اما شبکه های اجتماعی Hash Range

Hash Range در شبکه های اجتماعی در توییتر و یوتیوب حضور دارد. هر دو پروفایل شبکه های اجتماعی در فوریه سال 2020 ایجاد شده اند و یک بار دیگر نشان می دهد که ادعای فعال بودن HashRange.com از سال 2018 دروغ است. یکی از فیلم های کانال YouTube به زبان ترکی است و حاکی از آن است که Hash Range ممکن است عملیاتی در ترکیه باشد.

آنها همچنین دارای یک کانال تلگرامی هستند که تنها پس از ثبت نام در سیستم عامل می توان به آن دسترسی داشت. این کانال از طرف شخصی که به نظر من مدیر است پین شده است. در این پیام از هر عضو خواسته شده است که 100 نفر را از مخاطبین خود دعوت کند. تصویر نمایه مورد استفاده برای حساب ، تصویری است که توسط رایانه ایجاد شده و مربوط به شخصی نیست. بنابراین ، افراد پشت Hash Range به صورت ناشناس فعالیت می کنند. هر دو این علائم نشان می دهد که محدوده هاش ممکن است یک طرح Ponzi باشد.

تنها اطلاعات تماس ارائه شده در وب سایت HashRange.com شناسه Gmail غیر رسمی و آدرس در گرینلند است. با این حال ، این آدرس ارائه شده کاملاً جعلی است زیرا حتی در مکان خاصی قرار ندارد. بنابراین ، تنها راه تماس با Hash Range از طریق ایمیل ، تلگرام و شبکه های اجتماعی است.

چندین بررسی برای Hash Range در TrustPilot موجود است. بر اساس 669 بررسی ، امتیاز کلی 4.4 / 5 خوب است. با این حال ، اعتبار این بررسی ها پایین است زیرا سیستم کمیسیون اعضا را تشویق می کند تا تصویر خوبی از شرکت برای دستیابی به مراجع داشته باشند. فیلتر کردن بررسی های منفی ، شکایات رایجی را که با طرح های Ponzi دیده می شود مانند کاهش سود ، مشکل در برداشت و قفل شدن حساب ها نشان می دهد. برخی از کاربران همچنین اشاره کرده اند که به نظر می رسد ارتباطی بین HashRange.com و Hashflare وجود دارد که قبلاً به عنوان یک طرح Ponzi آشکار شده است.

وب سایت HashRange.com

بسیار محتمل به نظر می رسد که HashRange.com کلاهبرداری باشد. این وب سایت اعلام کرده است که این شرکت از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده است ، حتی اگر دامنه فقط در فوریه سال 2020 ثبت شده باشد. حساب های رسانه های اجتماعی نیز در سال 2020 ایجاد شده اند. بنابراین ، آنها از سال 2018 فعال هستند دروغ می گویند.

کل مطالب از منابع مختلف کپی شده است ، که نشان می دهد یک وب سایت با کیفیت پایین است و به صورت حرفه ای ساخته نشده است. رتبه TrustPilot نمایش داده شده در وب سایت نیز جعلی است ، زیرا امتیاز واقعی پایین تر است.

HashRange.com دارای یک سیستم کمیسیون ارجاع 8 سطح است که دلیل قانع کننده ای برای این باور است که Hash Range چیزی نیست جز یک طرح Ponzi. افراد پشت این شرکت کاملاً ناشناس فعالیت می کنند زیرا هیچ اسمی در وب سایت ذکر نشده است. تنها راه تماس با آنها در Gmail ID ، گروه تلگرام و توییتر آنها است. آدرس جعلی گرینلند در وب سایت ذکر شده است ، اما برخی شواهد نشان می دهد که این عملیات ترکیه است.

بررسیهای TrustPilot مثبت بوده و حاکی از آن است که اعضا پرداختی دریافت کرده اند. با این حال ، این بدان معنی نیست که Hash Range کلاهبرداری نیست ، زیرا شناخته شده است که طرح های Ponzi برای جلب اعتماد سرمایه گذاران در ابتدا پرداخت می کردند. پرداخت ها می توانند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متوقف شوند. در چندین بررسی منفی ، شکایاتی که معمولاً در طرح های کلاهبرداری مانند کاهش سود ، برداشت های دیرهنگام و مسدود شدن حساب ها دیده می شود ، ذکر شده است. همچنین به نظر می رسد ارتباطی بین Hash Range و طرح Ponzi در معرض Hashflare وجود دارد.

متوقف کردن ادامه سرمایه گذاری در Hash Range !

توصیه می شود از سرمایه گذاری در Hash Range خودداری کنید ، زیرا به نظر می رسد کلاهبرداری HYIP است.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. وب سایت HashRange.com خودش رو داره بین تمام سرمایه گذاران جا میندازه و مطمئنا این وب سایت هم به یکباره به کاره خودش پایان میده و زمان آن ممکنه همین فردا یا یک ماه دیگه باشه!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا