اخبار

Gate.io مبلغ 100 میلیون دلار برای احیای ارزهای دیجیتال و بازسازی اعتماد سرمایه گذاران متعهد می شود

با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران وجوه خود را از صرافی ها به سمت کیف پول های خود می‌برند، نگرانی‌های نقدینگی بازار یک تهدید فوری برای کسب‌وکارهای ارز دیجیتال است.

در اقدامی برای کاهش اثرات منفی بازار نزولی و فروپاشی اکوسیستم، صرافی ارز دیجیتال Gate.io صندوق حمایت نقدینگی صنعت را با تعهد اولیه 100 میلیون دلار راه اندازی کرد.

از آنجایی که سرمایه گذاران وجوه خود را از صرافی ها به سمت کیف پول های خود می برند، نگرانی های نقدینگی بازار یک تهدید فوری برای کسب و کارهای ارز دیجیتال است. هدف 100 میلیون دلاری Gate.io حمایت از شرکت هایی است که به دنبال استراتژی مجدد و سازگاری با شرایط متغیر بازار هستند.

هدف پشتیبانی نقدینگی کمک به کسب و کارهای ارز دیجیتال است تا تمرکز خود را بر تجارت خود حفظ کنند و در عین حال از عدم قطعیت های بازار محافظت شوند. در این اطلاعیه آمده بود:

100 میلیون دلار به پروژه‌های باکیفیت، سازندگان بازار، معامله‌گران با فرکانس بالا و سایر مشتریان سازمانی و افراد HNW اختصاص خواهد یافت.

پروژه‌های ارزهای دیجیتال واجد شرایط تا سقف 10 میلیون دلار بودجه دریافت خواهند کرد، عمدتاً برای بازارسازی، یعنی تامین نقدینگی برای معامله‌گران. این شرکت هیچ مهلتی برای متقاضیان تعیین نکرده است و امیدوار است که بر اساس روند بازار آتی صندوق را گسترش دهد. در این رابطه، لین هان، بنیانگذار و مدیر عامل Gate.io، اظهار داشت:

«موانع پیش‌بینی‌نشده در طول بازار نزولی نباید بر کاربران تأثیر منفی بگذارد و مانع از نوآوری شود. اکنون زمان همکاری برای بازسازی، محافظت از کاربران و تقویت بازار است.»

علاوه بر این، صندوق Gate SAFU که توسط Gate.io در سال 2019 ایجاد شد، همچنان به ارائه یک پوشش امنیتی و صندوق بیمه برای دارایی های کاربران ادامه می دهد.

صرافی کریپتو بایننس نیز مسئولیت کمک به اکوسیستم را بر عهده گرفته است تا در شرایط نامشخص بازار زنده بماند.

اخیراً، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس ، برنامه‌هایی برای اختصاص یک میلیارد دلار برای یک صندوق بازیابی صنعت فاش کرد. صندوق بازیابی پیشنهادی بایننس با هدف ارائه حمایت مالی از پروژه‌های امیدوارکننده در مضیقه مالی است.

در حالی که بایننس هنوز راه اندازی صندوق را به طور رسمی اعلام نکرده است، CZ برنامه هایی را برای اتخاذ یک ساختار نسبتاً “شل” با اجازه دادن به همتایان مختلف صنعت برای مشارکت در صندوق برجسته کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا