اخبار

کلاهبرداران رمزارز با 1 میلیون درهم جریمه در امارات روبرو می شوند

دنیای کریپتو همچنان مورد سوء استفاده کلاهبرداران و کلاهبردارانی قرار می گیرد که از فناوری آن سوء استفاده می کنند. برای جلوگیری از این امر، کشورهایی که از صنعت کریپتو حمایت می کنند قانونی را ایجاد کردند که هر کسی را که از نقاط قوت و ضعف فضا استفاده کند مجازات می کند. امارات متحده عربی یکی از کشورهایی است که از مردم در برابر کلاهبرداری های رمزنگاری محافظت می کند .

دکتر حسن الهیس، از حامیان الرواد توضیح داد

طبق ماده 48، ارسال آگهی‌های گمراه‌کننده یا داده‌های نادرست آنلاین در مورد یک محصول خاص با مجازات زندان و/یا جریمه بین 20000 تا 500000 درهم مجازات خواهد شد. همین مجازات برای افرادی اعمال می‌شود که ارزهای رمزنگاری‌شده را تبلیغ می‌کنند که توسط مقامات کشور شناسایی نشده است.

وی افزود که ماده 41 ایمنی آنلاین مردم و محافظت از قربانی شدن در جرایم مالی را تقویت می کند. این قانون مجازات پنج سال حبس و/یا جریمه نقدی بین 250000 تا 1 میلیون درهم را علیه افرادی که ارزهای الکترونیکی یا شرکت های جعلی را برای جمع آوری پول از مردم بدون مجوز از مقامات ذیصلاح تبلیغ می کنند، در نظر می گیرد.

از سوی دیگر، کلاهبرداران و هکرهای رمزنگاری کلمات جدیدی در دنیای رمزنگاری نیستند. در واقع، این فضا قبلاً رویدادهای بی شماری از این دست را تجربه کرده است. از این طریق، توصیه می‌شود که همیشه قبل از سرمایه‌گذاری در دارایی‌های کریپتو، تحقیقات عمیقی انجام دهید تا از ضررهایی که قابل برگشت نیستند، جلوگیری کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید