اخبار

نویسنده “Black Swan” می گوید بیت کوین “بازی مکنده کامل” است

این آمارشناس برجسته بار دیگر بیت کوین را مورد انتقاد قرار داد و از عملکرد ضعیف ارز دیجیتال شماره یک ابراز خوشحالی کرد.

نسیم نیکلاس طالب ، نویسنده «قو سیاه» در توییتر بار دیگر بیت کوین را مورد انتقاد قرار داد و ادعا کند که ارز دیجیتال شماره یک نمی تواند در برابر هیچ چیزی از سرمایه گذاران محافظت کند.

او آن را به عنوان «یک بازی مکنده کامل» در دوره های با نرخ بهره پایین توصیف کرد.

تصویر از طریق توییتر

طالب که زمانی ارز دیجیتال اصلی را تحسین می کرد، فوریه گذشته یک چرخش کامل انجام داد و رمزارز پیشرو را شکست خورده اعلام کرد. در 12 فوریه، این ریاضیدان برجسته فاش کرد که فروش بیت کوین خود را آغاز کرده است و از نوسانات ارز دیجیتال پرچمدار انتقاد کرد و ادعا کرد که پس از درگیری با نویسنده «استاندارد بیت کوین» Saifedean Ammous، این ارز قادر به تبدیل شدن به ابزاری مناسب برای پرداخت نیست.

نویسنده چندین کتاب محبوب مالی با شخصیت‌های معروف ارزهای دیجیتال درگیر شده است و به شوخی می‌گوید که دن هلد، علاقه‌مند به بیت‌کوین، در میان چیزهای دیگر، مغز «تک سلولی» دارد.

طالب پس از اینکه جامعه ارزهای دیجیتال را با نظرات تند خود به هم ریخته است، موضع خود را در مورد بیت کوین ملایم نکرده است. ژوئن گذشته، او مقاله‌ای به نام «بیت‌کوین، ارزها و حباب‌ها» منتشر کرد که در آن مورد نزولی خود را برای بزرگ‌ترین ارز دیجیتال ارائه کرد. در ماه ژوئیه، او در توییتی نوشت که بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان “آهنربایی برای نادانان” است.

در ماه دسامبر، او گفت که بیت کوین محصولی «ضخیم» و «منسوخ» با نرخ بهره پایین است و پیش‌بینی کرد که به دلیل تورم بالا سقوط خواهد کرد. ماه گذشته طالب بیت کوین را یک بیماری مسری توصیف کرد.

با این حال، این آمارشناس مشهور نسبت به بیت کوین افتضاح نیست زیرا معتقد است کوتاه کردن آن «غیر منطقی» است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا