بورس و فارکس

9 ارز رمزپایه برتر برای ترید در سال 2021 (بررسی مفصل)

9 ارز دیجیتال برتر برای تجارت در سال 2021

بهترین ارز رمزنگاری شده برای ترید در سال 2021 برای بیشتر تریدرها کدام موارد هستند؟

بیش از ده سال است که بیت کوین ایجاد شده است. Satoshi Nakamoto به طرز مرموزی بیت کوین را ایجاد کرد ، اما هر روز بزرگتر و بزرگتر می شود. تا به امروز ، باید ذکر کنیم که بیت کوین از همه لحاظ مقدم بر این لیست است که اولین ارز رمزنگاری شده است.

اما ، این بدان معنا نیست که ما باید درگیر بیت کوین باشیم. زیاد استسایر ارزهای رمزنگاری شده که ما می توانیم ترید کنیم. اگر شما یکی از افرادی هستید که معامله ارزهای رمزپایه نکرده اید ، اما در فکر انجام آن هستید و نمی دانید با کدام یک شروع کنید ، در اینجا در بیگ اینکام ما 9 ارز رمزپایه برتر را برای ترید در سال 2021 نشان می دهیم.

9 ارز رمزپایه برتر برای ترید در سال 2021

 • بیت کوین (BTC)
 • اتریوم (ETH)
 • بیت کوین کش (BCH)
 • لایت کوین (LTC)
 • استلار (XLM)
 • ترون (TRX)
 • یوتا (MIOTA)
 • تزوس (XTZ)
 • کاردانو (ADA)

1. بیت کوین (BTC)

بیت کوین یکی از بهترین ارزهای رمزپایه برای ترید در سال 2021 است. BTC کلمه ای که اکنون برای یک دهه گذشته آن را بسیار می بینید. “پیشگام بلاکچین” این است که چگونه Bitcoin معمولاً نامیده می شود ، زیرا قبل از لیست قوی ترین سکه ها است. اولین بیت کوین در ژانویه 2009 وارد جهان شد. کم کم شروع به رشد کرد ، اما این بدان معنا نیست که از آن زمان بیت کوین به آرامی در حال گشت و گذار است.

بیت کوین ، در زمان حیات خود ، فراز و نشیب هایی را تجربه کرده است. بیت کوین در دسامبر 2017 شهرت پیدا کرد ، زمانی که قیمت آن تقریبا به 20.000 دلار رسید. بعداً ، بیت کوین در طی یک ماه ، از ژانویه تا فوریه 2018 ، 65٪ از ارزش خود را از دست داد. بنابراین ، بسیاری از منتقدان می گویند ارزش سرمایه گذاری در بیت کوین را ندارد زیرا دچار افت ناگهانی قیمت ها می شود و بسیار بی ثبات است.

از آنجا که این سقوط اتفاق افتاد ، بیت کوین روز به روز بهتر می شود ، شروع به افزایش می کند ، و در 14 مارس 2021 به بالاترین قیمت خود در 61،683 دلار رسید. در حال حاضر بیت کوین با 60٪ بر کل بازار رمزنگاری مسلط است. سال 2020 برای بیت کوین یک سال هیجان انگیز بود زیرا شرکت های برجسته بزرگی مانند Microstrategy سرمایه گذاری های کلانی انجام داده اند. بیت کوین در واقع عملکرد بهتری نسبت به طلا و سهام داشته است و از نظر سرمایه گذاران ذخیره ارزش و محافظتی در برابر تورم محسوب می شود.

Plan B ، خالق سهام به جریان (S2F) ، برنامه B گفت که بیت کوین می تواند تا دسامبر 2021 به 100.000 دلار برسد. در زمان نوشتن مقاله ، قیمت بیت کوین 55000 دلار است. به عبارت دیگر ، بیت کوین در طول تاریخ وجود خود نشان داده است که یکی از بهترین ارزهای رمزپایه برای تجارت است.

2. اتریوم (ETH)

Ethereum (ETH) که Ether نیز نامیده می شود ، دارای ویژگی های متفاوتی با سایر ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین ، لایت کوین یا ریپل است. اتر پس از بیت کوین می آید و اصلی ترین فلسفه آن عدم تمرکز است.

اتر به یک ارز مجازی در بازار تبدیل شده است. بنابراین ، این دومین ارز پس از بیت کوین با بیشترین تأثیر در دستیابی به سقف بازار 1 تریلیون دلار است و یکی از بهترین ارزها برای ترید در سال 2021 است. خود این سیستم عامل بسیار محبوب شده است و اخیراً Ethereum بسیار مورد توجه تجار در سراسر جهان قرار گرفته است.

“توسعه کلاس دارایی همچنان به تحکیم خود ادامه می دهد. Ethereum از همان قدرت باقی مانده بیت کوین برخوردار است. ” ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Grayscale مایکل سوننشن گفت. وی افزود: “در مورد Ethereum به عنوان یک کلاس دارایی محکومیت فزاینده ای وجود دارد .”

3. بیت کوین کش (BCH)

بیت کوین کش انشعاب بیت کوین است. هزینه های معامله در بلاکچین ارزهای رمزپایه بسیار مشکل ساز بود و برای این روش ، برخی از توسعه دهندگان بیت کوین می خواستند یک راه حل کلی در این مورد پیدا کنند و ایده ای را ارائه دادند. آنها قطعنامه ای در مورد حذف همه داده ها در هر بلوک پیشنهاد کردند ، اما همه این نوع راه حل را قبول نکردند. بنابراین ، آنها یک سکه کاملاً جدید به نام Bitcoin Cash ایجاد کردند. پس بیت کوین کش نیز یک گزینه مناسب برای ترید در سال 2021 است.

بیت کوین کش در آگوست 2017 ایجاد شد و شامل بلوک هایی بود که 8 مگابایت داده را ذخیره می کردند و امکان معاملات سریع و مکرر با کارمزد کمتر از بیت کوین (BCT) را فراهم می کردند. این بی ثباتی نشان داده است که دارایی رمزنگاری خوبی برای تجارت است. در زمان نوشتن مقاله ، قیمت Bitcoin Cash حدود 520 دلار است.

طبق Digitalcoin ، Bitcoin Cash می تواند تا دسامبر 2021 به 707 دلار برسد.

4. لایت کوین (LTC)

Litecoin یک ارز رمزپایه است که شباهت های زیادی با بیت کوین دارد. بنیانگذار Litecoin می خواست “نقش نقره در طلای بیت کوین ” را ایجاد کند و به همین دلیل چارلی لی Litecoin را در سال 2011 ایجاد کرد ، سکه ای که دارای بسیاری از ویژگی های Bitcoin با برخی منحنی ها است. انجام معاملات بیت کوین 10 دقیقه طول می کشد اما Litecoin کمتر از سه دقیقه طول می کشد. کل عرضه در گردش Litecoin 84 میلیون است. 66 میلیون LTC در حال حاضر در گردش است که 79٪ حداکثر است.

پس لایت کوین نیز یک ارز مناسب برای ترید در سال 2021 است.

چقدر می توانیم در مورد Litecoin مطمئن باشیم؟ فرانکلین ریچاردز ، بنیانگذار Litecoin ، در مصاحبه ای گفت که برنامه های زیادی برای Litecoin وجود دارد.

“Litecoin و ارز رمزنگاری شده با کاهش هزینه ها و انتقال سرعت پول به خارج از مرزها ، این وضعیت را بهبود می بخشند. از آنجا که هیچ مرزی وجود ندارد ، این یک شبکه غیرمتمرکز است. هدف ما این است که آن را تا حد امکان برای کاربر غیرقابل مشاهده کنیم و این همان جایی است که قرار است زمان زیادی را صرف کنیم. “، که نیروی محرکه اصلی ما این است که او گفت.

Digitalcoin پیش بینی می کند که تا ژوئن 2021 قیمت Litecoin می تواند به 319 دلار برسد. در زمان نوشتن مقاله ، قیمت Litecoin حدود 200 دلار است.

5. استلار (XLM) یک گزینه مناسب برای ترید در سال 2021

ارز دیجیتال فعلی استلار لومنز است. Stellar هنگام ایجاد بر اساس Ripple ساخته شد ، اما به جای استخراج ، در اشکال مختلف کار می کند. تراکنش ها برای انجام شدن به زمان زیادی احتیاج ندارند و هزینه کمی دارند. این دلیل است که تاجران Stellar را دوست دارند.

در نتیجه استلار یک گزینه مناسب برای ترید در سال 2021 است.

شباهت های زیادی بین Stellar و Ripple وجود دارد ، اما تفاوت چشمگیری نیز بین این دو ارز رمزپایه وجود دارد. تفاوت اصلی در این است که به نظر می رسد Stellar می خواهد پرداخت را برای کاربرانش ساده کند.

Stellar در سال 2014 راه اندازی شد ، Stellar نام داشت اما در سال 2015 تغییر نام داد و به Stellar Lumens تبدیل شد. در زمان نوشتن مقاله ، قیمت Stellar در حدود 0.38 دلار است.

6. ترون (TRX)

“تفاوت Tron در مقایسه با سایر رمزنگاری ها و بلاکچین ها چیست؟ – ما می خواهیم خدمات بهتری به کاربران ارائه دهیم. در روزهای اخیر ، اکثر زنجیره های بلوک غیرمتمرکز فقط جوامع هستند و خود اداره می شوند. ” این همان چیزی است که جاستین سان در مصاحبه ای گفته است. سان تنها 28 سال دارد و بنیانگذار ترون است.

ترون یک گزینه مناسب دیگر برای ترید در سال 2021 است.

Tron دارای پلتفرم خود به نام Tronix است ، جایی که سازندگان می توانند از محتوای خود کسب درآمد کنند و اگرچه Tron قصد ندارد Netflix را سرنگون کند ، این یک تئوری عالی سرمایه گذاری است.

قیمت لحظه ای Tron 0.05 دلار است و بالاترین قیمت آن در تاریخ 5 ژانویه 2018 برابر با 0.300 دلار بود. به نظر می رسد امسال سال خوبی برای Tron باشد زیرا قیمت آن به یک قیمت مناسب رسیده و دقیقاً برای یک سال بالاتر رفته است.

Trading Beasts پیش بینی ترون در سال 2021 را اعلام کرد و گفت که می تواند به قیمت 0.079 دلار تا پایان سال دست یابد.

7. یوتا (MIOTA)

یوتا نیز گزینه مناسبی برای ترید در سال 2021 است! هدف اصلی IOTA شرکت در اینترنت اشیا by با در اختیار داشتن لایه اقتصادی است. IOTA توسط چهار نفر به نام های David Sønstebø ، Dominik Schiener ، Sergey Ivancheglo و Serguei Popov در سال 2015 ایجاد شده است.

زندگی IOTA به عنوان یک پروژه سخت افزاری آغاز شد که هدف آن توسعه پردازنده های عمومی با هزینه کم بود.

IOTA در 19 دسامبر 2017 به بالاترین قیمت خود در 5.69 دلار رسید.

در زمان نوشتن مقاله ، قیمت IOTA حدود 1.34 دلار است.

8. تزوس Tezos (XTZ)

چرا تزوس یک گزینه مناسب برای ترید در سال 2021 است؟ Tezos یک پلت فرم هوشمند است که شامل استخراج سکه نیست. آرتور بریتمن ، تحلیلگر مورگان استنلی ، بنیانگذار Tezos است. Tezos به عنوان ارز رمزنگاری شده 20 در لیست Coinmarketcap ذکر شده است. اولین بار در سال 2017 معرفی شد.

در حال حاضر قیمت Tezos 3.90 دلار است. قیمت بالای Tezos در تاریخ 13 آگوست سال 2020 ، 4.48 دلار بود که در واقع به ما می گوید سال 2020 یک سال جذاب برای Tezos بوده و بازدهی بالایی را برای بازرگانان به همراه داشته است.

یکی از بزرگترین بحرانهایی که Tezos تجربه کرد در مارس 2020 همراه با بقیه ارزهای رمزپایه به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا بود.

تحلیلگران بر این باورند که سال 2021 ممکن است سال خوبی برای تزوس باشد. دیجیتال کوین پیش بینی می کند که Tezos در پایان سال 2021 می تواند به 5.75 دلار برسد.

9. کاردانو (ADA) نیز یک ارز مناسب برای ترید در سال 2021 است

اگرچه کاردانو آخرین انتخاب ما است ، بدون شک ، یکی از بهترین ارزهای رمزپایه برای ترید در سال 2021 است. چارلز هوسکینسون ، بنیانگذار ADA ،

اخیراً گفته است که محبوبیت ADA در حال افزایش است زیرا تیم ADA تلاش فوق العاده ای انجام می دهد.

“مردم شرط می بندند. مردم به علم نگاه می کنند ، مردم به تیم ، آنها به پیشرفت های انجام شده نگاه می کنند ، فلسفه ، چگونگی انجام کار خود را بررسی می کنند و شرط بندی می کنند که به نظر می رسد کاردانو مدعی است ،” او گفت.

Cardano (ADA) ، در حال حاضر ، حدود 1.04 دلار ارزش دارد و قیمت بالاترین قیمت آن 1.33 دلار بود که در 4 ژانویه 2018 به آن رسیده است. همانطور که در بالا ذکر شد ، Cardano محبوبیت بیشتری پیدا می کند و به همان اندازه برای معامله گران جذاب تر می شود. ثابت شدن یک سکه سودآور.

Digitalcoin پیش بینی کرده است که قیمت Cardano در سال 2021 می تواند به 1.53 دلار برسد.

پیش بینی بیت کوین با پیش بینی خوشبینانه پیش بینی می کند قیمت کاردانو تا دسامبر 2021 به بالاترین سطح 5.29 دلار برسد که این یک موفقیت بزرگ برای سرمایه گذاران خواهد بود.

امتیاز کلیدی

9 ارز رمزنگاری شده برتر برای ترید در سال 2021 بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش ، لایت کوین ، استلار ، ترون ، یوتا ، تزوس و کاردانو هستند.

 • بیت کوین با اولین بودن بر این لیست مقدم است. در حال حاضر بیت کوین با 60٪ بر کل بازار رمزنگاری مسلط است.
 • Ethereum بعد از بیت کوین می آید و فلسفه اصلی آن عدم تمرکز است.
 • طبق Digitalcoin ، Bitcoin Cash می تواند تا دسامبر 2021 به 707 دلار برسد.
 • معاملات بیت کوین 10 دقیقه طول می کشد تا انتقال انجام شود ، در حالی که Litecoin کمتر از سه دقیقه طول می کشد.
 • Stellar در سال 2014 راه اندازی شد ، Stellar نام داشت اما در سال 2015 تغییر نام داد و به Stellar Lumens تبدیل شد.
 • Tron بستر خود را به نام Tronix دارد ، جایی که سازندگان می توانند از محتوای خود کسب درآمد کنند.
 • تحلیلگران بر این باورند که سال 2021 ممکن است سال خوبی برای تزوس باشد. دیجیتال کوین پیش بینی می کند که Tezos در پایان سال 2021 می تواند به 5.75 دلار برسد.
 • پیش بینی بیت کوین پیش بینی می کند که قیمت کاردانو ممکن است تا دسامبر 2021 به 5.29 دلار برسد ، که یک موفقیت بزرگ برای سکه خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا