اخبار

20 میلیون دلار ارزش شیبا اینو ظرف چند ساعت به برترین دارایی های نهنگ اتریوم اضافه شد

نهنگ های رده بالای اتریوم ظرف تنها چند ساعت 20 میلیون دلار شیبا اینو خریداری کرده اند، در حالی که SHIB اکنون توسط این شرکت معامله شده نزدک پذیرفته شده است.

پلتفرم داده بلاک چین WhaleStats به اشتراک گذاشته است که دارندگان برتر اتریوم که به طور گسترده در جامعه کریپتو به عنوان نهنگ شناخته می شوند، دارایی SHIB خود را تنها در چند ساعت تقریباً 20 میلیون دلار افزایش داده اند.

نهنگ ها 20 میلیون دلار دیگر شیبا اینو می خرند

با توجه به ارقامی که توسط WhaleStats به اشتراک گذاشته شده است، بزرگترین نهنگ‌های 1000 دلاری ETH به ارزش 20 میلیون دلار دومین ارزدیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار – شیبا اینو (SHIB) را اضافه کرده‌اند. طبق توییت اخیر پلتفرم داده روی زنجیره، این نهنگ ها اکنون 1,793,384,258 دلار در SHIB نگهداری می کنند.

قبل از انتشار توییت ذکر شده، 10 فوریه، دارایی های شیبا اینو نهنگ ها بالغ بر 1,773,025,189 دلار بود . با این حال، درصد آن کمی کمتر از قبل بود. اکنون شیبا اینو 16.59 درصد در مقایسه با 16.62 درصد نشان داده شده توسط WhaleStats چند ساعت قبل است.

نهنگ ها همچنین به ارزش تقریبی 12 میلیون دلار FTT اضافه کرده اند و اکنون دارای 1,740,836,483 دلار در مقایسه با 1,728,122,010 دلار در همان روز هستند.

ذخیره متیک که در اختیار 1000 دارنده برتر اتریوم است نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

منبع: توییتر

نهنگ مقداری متیک نیز خرید کرده اند

دو توییت منتشر شده توسط WhaleStats امروز نشان می دهد که نهنگ ETH با رتبه 305 در مقیاس شرکت، 1,407,988 توکن متیکرا در دو تراکنش به دست آورده است که ارزش آنها 2,830,056 دلار است.

MATIC، LINK و FTT، جدا از SHIB، برترین ارزهای رمزنگاری شده محبوب هستند که توسط بزرگترین نهنگ های 1000 ETH نگهداری می شوند.

شیبا، دوج، بیت کوین و غیره، اکنون توسط بازار IZEA برای اینفلوئنسرهای رمزنگاری پذیرفته شده است

در یک بیانیه مطبوعاتی در 10 فوریه، شرکت بورسی نزدک، IZEA Worldwide اعلام کرد که شروع به پذیرش چندین ارز دیجیتال پیشرو به عنوان پرداخت کرده است. لیست این سکه ها شامل ارزهای رمزنگاری شده شیبا اینو و دوج، بزرگترین سکه ها از نظر ارزش بازار – بیت کوین و اتریوم، لایت کوین و غیره است.

IZEA یک بازار جهانی است که در آن تأثیرگذاران و سایر سازندگان محتوای با استعداد می توانند خدمات و محتوای خود را برای YouTube، Instagram و TikTok بفروشند. اکنون، بسیاری از اینفلوئنسرهای کریپتو در این پلتفرم تمایل خود را برای دریافت پول در کریپتو ابراز کرده اند.

سکه های مذکور به عنوان مناسب ترین سکه ها انتخاب شدند.

منبع: توییتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا