پول و ثروتمقالات آموزشی

قوانین طلایی هایپ و سرمایه گذاری موفق

قوانین طلایی هایپ شامل قانون‌های طلایی هایپ برای سرمایه گذاری موفق. اگر شما تصمیم گرفته‌اید که از اینترنت به وسیله سرمایه گذاری پول در بیارید مطمیناً باید توسط قوانین طلایی سرمایه‌گذاری راهنمایی شوید. این قوانین من درآوردی نیستند بلکه براساس تجربه بسیاری از سرمایه گذاران در این زمینه هستند. بهتر است که از اشتباهات و ضررهای دیگران عبرت بگیریم تا ضررهای شما به حداقل برسند.

مقدمه‌ای درباره پروژه‌های زود بازده هایپ

هایپ مخفف high yield investment program است به معنی پروژه سرمایه گذاری سود بالا. در این پروژه ها شما میتوانید سرمایه گذاری کنید و درصد سود بالایی را ماهانه تا 70% و یا روزانه تا 3% با توجه به شرایط طراحی شده دریافت کنید. عضو پروژه هایپ شدن کار سختی نیست فقط کافیه که پشت کامپیوتر بشینید و در یک پروژه هایپ ثبت نام کنید سپس یک کیف پول را انتخاب کنید و از طریق همان کیف پول که رایج ترین آنها پرفکت مانی هست میتوانید سرمایه گذاری کنید. رقم سرمایه گذاری در پروژه‌های معمولا از یک دلار شروع می شود. شما به محض سرمایه گذاری از فردای آن روز سود خود را دریافت می کنید.

سود پروژه‌های هایپ از کجا می‌آید؟ قوانین طلایی هایپ

برای به دست آوردن درآمد و پرداخت آن به سرمایه‌گذاران مدیران سایت های هایپ پول ها را در فارکس، بورس و معامله ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند. رایج ترین نوع پروژه‌های هایپ که پانزی نام دارد سود عضو‌های قدیمی را از سرمایه‌‌ عضوهای جدید میدهد.

قوانین طلایی هایپ

شامل هشت نکته مهم در مورد سرمایه گذاری | قوانین طلایی هایپ

قانون اول: یک صندوق سرمایه‌گذاری شخصی ایجاد کنید

صندوق سرمایه‌گذاری میتواند مانند یک قلک رویایی در نظر گرفته شود که پول داخل آن فقط برای سرمایه گذاری بیرون آورده شود. برای پایه‌ریزی استقلال مالی یک صندوق سرمایه‌گذاری حمایتی لازم است.

قانون دوم: خودتان را به پرداخت محدود نکنید.

پرداخت به خودتان را به عادت تبدیل کنید. روی آینده راحت خودتان سرمایه گذاری کنید. روی خودتان سرمایه گذاری کنید. قسمتی از درآمد روزانه‌تان (10تا 15%) را به صندوق سرمایه‌گذاری شخصی تان انتقال دهید. این مسأله را نادیده نگیرید. نبود 10% از کل پولتان اهمیت زیادی ندارد اما باعث میشه که یک پایه ثابت را ایجاد کنید.

قانون سوم: از دست دادن مقدار سرمایه گذاری برایتان مهم نباشد.

در مورد صندوق سرمایه‌گذاری نباید از دست دادن غیر منتظره آن مقدار تاثیری بر رفاه خانوادگی شما داشته باشد. ضررهای مالی از لحاظ روانشناسی غیر قابل تحمل هستند مخصوصا اگر سرمایه با سخت کوشی به‌ دست آمده باشد.

قانون چهارم: با پول قرض و اعتبار سرمایه گذاری نکنید.

ریسک از دست دادن سرمایه همیشه وجود دارد بنابراین عادت داشته باشید که همیشه از منابع مالی خودتان برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید. مهم است که به یاد داشته باشید: نه قرض! نه اعتبار!

برای شروع این بیزنس به هیچ وجه از اموال خود چیزی را نفروشید و یا اقدام به گرفتن قرض یا وام نکنید.

قانون پنجم: مخارج نباید بیشتر از درآمد باشند.

مخارج باید به خوبی برنامه ریزی شوند و نباید بیش از سطح درآمد باشند. لازم است که شما این قانون را یاد بگیرید.

قانون ششم: پراکنده کردن: منبع موفقیت. قوانین طلایی هایپ

بطور مثال اگر قصد دارید با کلا 100 دلار وارد این بیزنس شوید، همه ی 100 دلار را در یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. میتوانید سرمایه خود را به پنج قسمت 20 دلاری یا ۴ قسمت 25 دلاری تقسیم کنید و آنرا در ۵ یا ۴ پروژه مختلف سرمایه گذاری کنید. هیچ پروژه ای حتی بهترین پروژه ها ابدی نیستند حتی بزرگترین بازار مالی جهان (والستیریت) هم روزی سقوط کرد .

در بین سرمایه گذاران این قانون به « قانون طلایی سرمایه‌گذار» شهرت دارد. همه‌ی سرمایه گذاران در هر شرایطی باید این قانون را یاد بگیرند و آن را رعایت کنند. این قانون بیان میکند که سرمایه باید بین چند شرکت پخش شود (3-7) نه اینکه فقط در یک جا سرمایه گذاری شود که قابل اعتماد نیست. به صورت دقیق همه گزینه های ممکن سرمایه‌گذاری را انتخاب و آنالیز کنید، تا اگر یکی از سایتهای انتخابی بسته شد ضرر آن به وسیله سود دیگر سایت‌های سبد سرمایه گذاری‌تان جبران شود. به عبارت دیگر همه تخم مرغ هایتان را در یک سبد نگذارید.

قانون هفتم: برداشت منظم سود.

زیاد خودتان را درگیر سرمایه گذاری مجدد نکنید. شما مطمیناً به استواری پروژه اعتماد دارید اما شرایط پیش بینی نشده ممکن است رخ بدهد. برای به حداقل رساندن ضررهای احتمالی، تا می توانید برداشت سود کنید. اگر در طول زمان پروژه ارزش خودش را نشان داد بهترین گزینه سرمایه‌گذاری سود حاصل از آن است.

حتما و حتما هر روز موجودی بالانس اکانت خود را برداشت کنید و نگذارید انباشته شود. هر روز و هر زمان که به حد اقل برداشت رسیدید سود خود را به حساب ارزی خود منتقل کنید تا درصد حفظ امنیت سرمایه شما بیشتر باشد پس نگذارید مبلغی که میتوانید برداشت کنید در بالانس اکانت شما باقی بماند حتی اگر این مبلغ خیلی کم است آن را هر روز برداشت کنید.

قانون هشتم: هیچ سرمایه گذاری صد در صد سودآور نیست.

هیچ پروژه‌ای صد در صد ضمانت سودآوری یا برگشت سرمایه را ندارد حتی اگر یک پروژه در طول مدت زیادی استوار به نظر برسد. هرچقدر سطح سود بالاتر باشد سطح ریسک هم بالاتر میرود. هرکسی که گارانتی صد در صدی بدهد کلاهبردار است.

قانون نهم: به نشانه ها حتما توجه کنید

در طول پروژه ها به نشانه ها توجه کنید. بطور مثال وقتی از مدیر پروژه ایمیلی دریافت میکنید مبنی بر رونمایی از یک پلن با سود خیلی بالا در مدتی بسیار کوتاه و یا آفرهای آنچنانی دیگر، بدانید این پروژه رو به اتمام است و مدیر پروژه میخواهد در روزهای انتهایی سرمایه ی بیشتری جذب نماید و ظرف روزهای آینده حتما پروژه غیرفعال خواهد شد. بنابراین به هیچ وجه در این وضعیت اقدام به سرمایه گذاری مجدد نکنید و برعکس تا میتوانید قبل از اتمام پروژه برداشت بزنید. یا مثلا وقتی می بینید سایت پروژه ای یک مینتننس انجام میدهد یا سرور خود را قوی تر میکند و در شهرها و کشورهای جدید دفتر ثبت میکند و کار خود را گسترش میدهد و کشورهای بیشتری در این پروژه و شرکت ها سرمایه گذری می کند و حجم بسیار بالا و رو به رشد جذب سرمایه دارد اینها نشانه های خوبی است و این امید را میدهد که این پروژه حداقل برای یک یا چند دوره ی دیگر ثبات خواهد داشت .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا